ما را دنبال کنید :

درباره تارگتینو

موضوعاتی مانند صنعت گردشگری، آفرود، کوهنوردی و کمپینگ و محیط زیست همیشه علاقمندان خاص خود را داشته و روز به روز بر تعداد افرادی که به این موضوعات جذب می شوند افزوده میگردد. با توجه به این امر، وجود یک پایگاه جامع و هدفمند در رشته های مذکور میتواند کمک شایانی به آسان نمودن معرفی و تبادل کالا و خدمات و ایجاد ارتباط بین علاقمندان این حوزه ها داشته باشد.

لذا وبسایت تارگتینو با هدف ایجاد یک پایگاه جامع و قدرتمند در جهت معرفی و نمایش خدمات و محصولات و توانمندی های افراد و شرکتهائی که در زمینه های گردشگری، آفرود، کوهنوردی و کمپینگ و محیط زیست ، خریدار ، مصرف کننده یا عرضه کننده و فروشنده هستند راه اندازی گردید.

نیازمندی های تارگتینو (Targetino Directory)

در بخش نیازمندی های وب سایت تارگتینو کاربران می توانند آگهی محصولات (نو یا دست دوم) و خدمات خود را در موضوعات گردشگری، آفرود، کوهنوردی و کمپینگ و محیط زیست به صورت رایگان و یا ویژه ارسال نمایند و بدون واسطه به صورت مستقیم با خریداران و فروشندگان در ارتباط باشند و کسب و کار خود را رونق داده و میزان فروش و سود دهی خود را افزایش دهند.

در نیازمندی های تارگتینو با توجه به اینکه کلیه مطالب و آگهی ها در موضوعات ذکر شده می باشد، لذا دسترسی به مخاطبان به صورت هدفمند می باشد و تبلیغات در تارگتینو از بازدهی بسیار بالا و موثری برخوردا خواهد بود.

در دنیای امروز که تبلیغات در اینترنت و فضاهای مجاری، حرف اول را می زند و مهمترین عامل برای حیات مشاغل است ، نیازمندی های تارگتینو با ایجاد محیط هدفمند و پویا در موضوعات گردشگری، آفرود، کوهنوردی و کمپینگ و محیط زیست می تواند بهترین انتخاب برای معرفی و نمایش محصولات و خدمات شما باشد.

مقالات تارگتینو (Targetino Articles)

در بخش مقالات وب سایت تارگتینو کاربران می توانند به مقالات جذاب، مفید و کاربردی در زمینه های گردشگری (Tourism) ، آفرود (Off-roading) ، کوهنوردی و کمپینگ (Hiking & Camping) و محیط زیست (Natural Environment) دسترسی پیدا نمایند و اطلاعات مفیدی را در زمینه های مذکور به دست آورند.

ویدیو های تارگتینو (Targetino Videos)

وب سایت نیازمندی های تارگتینو دارای بخش جذاب و محبوب ویدیوهای آنلاین است که کاربران می توانند در این بخش به ویدئو های مختلف در موضوعات گردشگری (Tourism) ، آفرود (Off-roading) ، کوهنوردی و کمپینگ (Hiking & Camping) و محیط زیست (Natural Environment) دسترسی داشته و به تماشای آنلاین آنها و یا دانلود ویدیو های مورد علاقه بپردازند.

تلاش است تا بر امکانات و قابلیتهای تارگتینو در دوره های مختلف ، افزوده شود به طوری که تجربه ای شیرین و رضایت بخش را برای کاربران محترم نیازمندی های تارگتینو به ارمغان آورد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.