ما را دنبال کنید :
نمایشگاه کمپینگ | آفرود و کوهنوردی در تهران
نمایشگاه کمپینگ | آفرود و کوهنوردی در تهران
نسیم طالبی
کوهنوردی
2
بازدید : 1444
رای ها : (0)

نمایشگاه کمپینگ | آفرود و کوهنوردی در تهران

امسال سومین دوره کامکس با استقبالی پرشور و حال و هوایی پرهیجان در تهران برگزار شده است. نمایشگاهی برای آفرود، کوهنوردی، کمپینگ و انواع ورزش‌های هیجانی و نمایشی مانند پارکور، اسلک لاین، دوچرخه سواری ماجراجویانه، گلایدینگ، اسکای دایوینگ و ...در ادامه بیشتر با نمایشگاه کمپینگ آشنا خواهید شد.

نمایشگاه کامکس

کامکس نخستین بار در قزوین، بعد از آن در رشت و امسال در تهران برپا شد و برگزار‌کنندگانش آن را مهم‌ترین رویداد نمایشگاهی طبیعت‌گردی برای دوستداران این تیپ ورزش‌ها دانسته‌اند. وجه مشترک همه ورزش‌ها و فعالیت‌های شرکت‌کننده در نمایشگاه نیز فعالیت و حضورشان در دامان طبیعت است. این جوانان خوش‌فکر و خوش ذوق، چنین مواردی را به عنوان اهداف برگزاری این رویداد جذاب بیان کرده‌اند:

 •  فرهنگ‌سازی برای حضور بدون آسیب در محیط زیست
 •  ترویج و معرفی ورزش‌های مهیج و طبیعت‌ محور برای همه سنین
 •  معرفی محصولات و تولیدات داخلی کشور
 •  معرفی و تقدیر از ورزشکاران و نوآوران  فعال در این رشته ها

برج میلاد تهران به عنوان میزبان کامکس، از دوشنبه ۵ شهریور تا جمعه ۹ همین ماه حال و هوایی ورزشی و هیجانی داشته که نمی‌توانست بی‌تفاوت نسبت به آن بود. در نتیجه ما هم مثل دوستان دیگر که علاقه‌مند هستند نیز راهی اتوبان همت و برج بلند تهران شدیم  به هدف این که تا برایتان از حال و هوای این نمایشگاهرا باز گو کنیم. نمایشگاه از ساعت ۴ عصر تا ۱۱ شب برپا بود و این زمان، انتخاب بسیار خوبی برای بازدید است زیرا همه افراد به سادگی پس از ساعات کاری و در خنکی هوا می‌توانستند از نمایشگاه دیدن نمایند. پارکبانان پس از ورودتان از هرکدام از در‌های برج، شما را به پارکینگ شمالی راهنمایی می‌نمایید و در آنجا ون‌ها برای رساندن شما به سالن‌های A آماده هستند. البته بسیاری از بازدیدکنندگان که خودشان اهل کوه و ماجراجویی هستند به جای انتظار برای ون‌ها این مسیر کوتاه و پرشیب را ترجیح می‌دادند پیاده بروند. برای آنکه بهتر بدانید سالن‌های A کجاست تصور کنید که از درب اصلی برج میلاد وارد شده‌، ساختمان پایین برج را با پله برقی پشت سر گذاشته و در حیاط همکف برج روبروی درِ ورودی اصلی آن ایستاده‌اید. حالا باید برج را دور بزنید و در حیاط پشت آن به محل اجرا‌های نمایشی برسید. شاید گروهی را در حال راه رفتن روی طناب ببینید یا ورزشکارانی که با دوچرخه‌هایی کوچک و تند و تیز از شیب‌ها و سکوهای محوطه بالا و پایین می‌پرند. از همین جا پله‌ها شما را به سمت خیابان پایین حیاط برده و خودرو‌های رنگارنگ شاسی‌بلند و آفرود در این خیابان از همان آغاز به شما‌امید یک نمایشگاه پرشور را می‌دادند. نمایشگاه به جز فضای باز، در دو سالن از مجموعه نیز برپاست و همزمان با آن نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای هم دایر بود.
نمایشگاه ورزشهای تفریحی


سالن سمت راست به آفرودی‌ها و کمپر‌ها اختصاص داشته و سالن سمت چپ نیز علاوه بر حضور انواع کمپر، محل فروش و نمایش تجهیزات متنوع مربوط به ورزش‌های طبیعت محور بود. نمایشگاه در دو سالن A برج میلاد برگزار شد و با استقبال خوب تهرانی‌ها همراه بوده است. برخی از فروشگاه‌های اینترنتی تجهیزات کمپ، کوه و سفر نیز در آن حضور یافته‌اند که محصولات‌شان را با تخفیف ویژه نمایشگاه و قیمت پایین‌تر نسبت به سایت عرضه ‌می‌کردنند.

 • نظر شما درباره نمایشگاه کامکس چیست؟
 • چه ورزشهای دیگری باید در این گونه نمایشگاه ها غرفه داشته باشند؟
لطفاً نظرات و تجربیات خود را در مورد این مقاله با ما و سایر علاقمندان در میان بگذارید؛ و از اینکه ما را تا پایان مقاله همراهی نمودید، سپاسگزاریم.
با امتیاز خود به این مقاله اعتبار دهید
دیدگاه های دریافتی (2)
 • Author Image
  معصومه یزدانی :

  نمایشگاه هیجان انگیزیه
  تو رو خدا زمان برگزاری امسالش رو اطلاع رسانی کنید
  یا حداقل راهنمایی کنید از کجا میشه از زمان برگزاری اینجور نمایشگاه ها اطلاع پیدا کرد

 • Author Image
  مدیر وبسایت :

  سلام و تشکر از پیشنهاد خوب شما.
  به زودی بخشی در سایت جهت اطلاع رسانی موارد اینچنینی اضافه خواهیم نمود.