ما را دنبال کنید :
ماهیگیری در ایرلند یکی از جذاب ترین مناطق صید در جهان
ماهیگیری در ایرلند یکی از جذاب ترین مناطق صید در جهان
نسیم طالبی
ماهیگیری
0
بازدید : 1266
رای ها : (0)

ماهیگیری در ایرلند یکی از جذاب ترین مناطق صید در جهان

ماهی گیری در جهان یکی از لذت بخش‌ترین سرگرمی‌ها به حساب می‌آید. با شناخت این مناطق مختلف و جذاب ماهیگیری در جهان، می‌توانید سفری پر هیجان را تجربه نموده و خاطرات زیبایی را در ذهن خود ثبت نمایید. مناطق ماهیگیری در جهان متفاوت و متعدد بوده و علاوه بر رودخانه، سد، دریا، اقیانوس‌ها را نیز شامل می‌شود. هرکدام از این مناطق دارای فاکتورهای جذابی برای سفر و ماهیگیری بوده و مناظر طبیعی، امکانات رفاهی و منابع غنی ابزیان را در دل خود جای داده است. به همین سبب می‌توان با دریافت مجوزهای لازم از همان کشور، نسبت به صیادی تفریحی یا ورزشی در آن اقدام کرد، ما در این مقاله به معرفی جذابیت‌های ماهیگیری در ایرلند خواهیم پرداخت.

ماهیگیری در ایرلند

ایرلند در شمار یکی از جذاب ترین کشورهای جهان برای صید ماهی قرار می‌گیرد. وجود دریاچه‌های فراوان، بنادر ، خلیج، سواحل و ... موجب شده تا بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا نسبت به ماهیگیری در ایرلند مشتاق باشند. علاوه‌براین تمامی تجهیزات و امکانات رفاهی برای ماهیگیران در مجاورت منابع آبی ایرلند قرار گرفته و علاقه مندان می‌توانند با دریافت مجوز لازم نسبت به ماهیگیری در این مناطق این کشور اقدام نمایند. شناخت مناطق مشهور و معروف ایرلند یک را ه‌حل برای سفری هدفمند و مفید فایده خواهد بود.

ماهیگیری در جهان

مناطق مختلف ماهیگیری در ایرلند

از جمله محبوب‌ترین مناطق ماهیگیری در ایرلند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شهرهای ایرلند؛ خلیج گالوی

وجود امکانات رفاهی و تجهیزات ماهیگیری خلیج گالوی را تبدیل به یک منطقه جذاب و منحصر به فرد برای صیادان تبدیل کرده است. اغلب ماهیگیران جزایر آران را به سبب منابع غنی آبزیان و همینطور مناظر بدیع و جذاب آن انتخاب می‌کنند.

دریاچه ارن

یکی دیگر از مناطق محبوب برای ماهیگیری در ایرلند دریاچه ارن بوده که ماهیگیران می‌توانند بهترین ماهی‌های خوشمزه و لذیذ قزل آلا و سالمون را در این منطقه صید کنند. وجود امکانات و تجهیزات رفاهی در این منطقه، صید ماهی را جذاب تر و خاص‌تر کرده است.

وست کرک

نام منطقه‌ای بکر و زیبا در طبیعت ایرلند که علاوه بر داشتن منابعی غنی از آبزیان، یکی از زیباترین مناطق طبیعی در کشور ایرلند محسوب می‌گردد، تعلق می‌گیرد به وست کرک. فصل شکار در این منطقه عموما در ماه فوریه صورت می‌پذیرد.

منطقه کانمارا

دریاچه‌های زیبا، مناظر طبیعی و امکانات رفاهی نظیر هتل، رستوران، قایق و هتل از جمله جذابیت‌های ماهیگیری در ایرلند و منطقه کانمارا شمرده می‌شود. صید ماهی در این منطقه، اغلب در تابستان است و از مهم‌ترین مناطق ماهیگیری در این محدوده، میتوان دلفی، کیلمور و اریف را نام برد.

جزیره دینگل

بزرگترین منطقه ماهیگیری در ایرلند در این شبه جزیره زیبا واقع شده است و گردشگران هر ساله از سرتاسر جهان جهت صید به این منطقه مراجعه می‌کنند.

رودخانه

رودخانه‌های غنی ایرلند نظیر شانون و ارن از جمله مهم ترین مناطق جذاب برای صید در سرزمین زیبای ایرلند محسوب می‌شوند. شما می‌توانید با فراهم کردن تجهیزات مناسب ماهیگیری نظیر قلاب، نخ، طعمه، لانسر و ... و دریافت مجوزهای لازم به این مناطق زیبا سفر کرده و با دوستان خود لحظات جذاب و منحصر به فردی را تجربه کنید.

ماهیگیری در ایرلند

با ماهیگیری در ایرلند لحظات مهیجی را تجربه کنید

ایرلند یکی از جذاب ترین کشورها برای سفرهای تفریحی معرفی شده است. شما می‌توانید در هنگام ماهیگیری، از دیدن مناظر فوق العاده طبیعی نظیر جزیره‌ها، جنگل، رود، صخره‌ها و خط ساحلی نیز لذت ببرید. شما می‌توانید با دریافت مجوزهای لازم از محیط زیست مناطق ایرلند و همینطور دریافت ویزا در فصل شکار به ماهیگیری لذت بخش در این کشور دست بزنید. تمامی امکانات رفاهی نظیر هتل، رستوران، قایق، فروشگاه تجهیزات ماهیگیری و ... در نزدیکی منابع آبی ایرلند قرار دارند و به همین سبب صید ماهی در این منطقه راحت، آسان و بدون نگرانی خواهد بود. ماهیگیری در ایرلند یکی از محبوب ترین مناطق صید ماهی در جهان به حساب آمده و بسیاری از صیادان هر ساله برای ماهیگیری به این منطقه سفر می‌کنند. 

  • تجربه ماهیگیری در کدام مناطق جهان را داشته اید؟

  • بهترین مناطق ماهیگیری جهان کجاست؟
لطفاً نظرات و تجربیات خود را در مورد این مقاله با ما و سایر علاقمندان در میان بگذارید؛ و از اینکه ما را تا پایان مقاله همراهی نمودید، سپاسگزاریم.
با امتیاز خود به این مقاله اعتبار دهید
دیدگاه های دریافتی (0)
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را در رابطه با این مطلب بیان میکنید
دیدگاه خود را بنویسید