ما را دنبال کنید :
صدرا راحلی
آفرود
2
بازدید : 1548
رای ها : (0)

تست آفرود رنو داستر 2018 در معدن سنگ ساختمانی

در این ویدیو تست پایه آفرود رنو داستر 2018 دو دیفرانسیل را در یک معدن سنگ ساختمانی مشاهده خواهید نمود. گرچه رنو داستر یک کراس اور کم قدرت و اقتصادی است اما در پستی بلندی های نه چندان شدید خارج از شهر میتواند قابلیتهای مناسبی داشته باشید.

دوستانی که تجربه رانندگی با رنو داستر را دارند میتوانند دیدگاه های خود را با دیگران در پائین همین صفحه به اشتراک بگذارند.

با امتیاز خود به این مقاله اعتبار دهید
دیدگاه های دریافتی (2)
 • Author Image
  Ali :

  رنو داستر ماشین خیلی خوبیه. من چهار ساله دارمش و البته تک دف هست. فقط داخلش خیلی زشته و جنس پلاستیک درجه 10 استفاده شده اما بقیه مواردش خوب و راضی کننده هست به نسبت قیمتش و مصرف سوخت مناسبی هم داره.ناگفته نمایند که هیچ وقت برای آفرود یا تو بیابون ازش استفاده نکردم. یا حق.

 • Author Image
  سپهر امیری :

  سلام خدمت دوستان.

  بنده به مدت 3 سال رنو داستر داشتم از نوع تک دیفرانسیل و کاملا راضی بودم ازش. برای آفرود که اصلا نمیشه روش حساب باز کرد ولی در جاده خاکی ها و پستی و بلندی های کوچک خارج از شهر عملکرد بسیار خوبی داره و حداقل از یک خودروی سدان بهتر و منعطف تر هست.

  همین معدنی که در این فیلم برای تست استفاده شده هم سطوح نسبتا تمیزی داره به جز اون دو سه تا مانعی که دستی درست کردن برای تست رنو داستر موجود در فیلم.