انتشار: 1402/8/4
بروزرسانی: 1402/8/6
قیمت های میلیاردی سیم کارت 912 در بازار

قیمت های میلیاردی سیم کارت 912 در بازار

سرمایه‌گذاری برای خرید سیم­کارت از چند جهت منطقی به نظر می‌رسد. دلیل اول، توقف تولید یا عرضه محدود سیم‌کارت‌های 912 است؛ به این ترتیب کالا ارزش افزوده بیش‌تری پیدا کرده و ارزش آن در طول زمان بالا می‌رود.

قیمت سیم‌کارت 912 در بازار بنا بر رند بودن و پیش‌­شماره آن از حدود 10 میلیون تومان شروع می‌شود و تا بیش از یک میلیارد تومان ادامه دارد. افراد زیادی بنا بر جایگاه شغلی یا اجتماعی خود علاقه به خرید سیم‌­کارت با پیش شماره 912 دارند. برخی نیز برای سرمایه­‌گذاری اقدام به خرید این نوع سیم ­کارت می­‌کنند.

کاماپرس در این گزارش به بررسی قیمت سیم کارت 912 و سرمایه‌­گذاری در این حوزه ‌پرداخته است.

سرمایه‌­گذاری در بازار سیم‌کارت

به دلیل نوسان‌های نرخ ارز و تورم، نگهداری پول نقد باعث کاهش ارزش سرمایه می‌شود و افراد برای جلوگیری از کاهش ارزش سرمایه خود به بازارهایی همچون ارز، طلا، مسکن و امثال آن روی می‌آورند. با این حال بازارهای کم‌تر شناخته شده دیگری نیز برای سرمایه‌گذاری وجود دارند که یکی از آنها بازار سیم‌کارت است.

تورم، نوسانات نرخ ارز و وضعیت نه چندان مطلوب اقتصادی از سال 1400 باعث جهش قیمت سیم‌کارت‌های رند و 912 شده است. همین موضوع بسیاری از افراد را به سمت سرمایه‌گذاری در بازار سیم‌کارت کشانده است. وجود تقاضا برای سیم‌کارت‌های 912 و کم‌تر بودن میزان عرضه سبب شده که این بازار برای سرمایه‌گذاری مطلوب باشد.

سیم‌کارت‌های با پیش شماره غیر از تهران نیز به شرط داشتن اعداد رند می‌تواند سودآور باشد. مثلا سیم­کارت رند شش رقم یا پنج رقم و رند جفتی با پیش شماره شهرستان نیز تقاضای خوبی دارد و می‌تواند برای سرمایه‌گذاری مناسب باشد.

دلیل سرمایه‌­گذاری در سیم ­کارت 912

سرمایه‌گذاری برای خرید سیم­کارت از چند جهت منطقی به نظر می‌رسد. دلیل اول، توقف تولید یا عرضه محدود سیم‌کارت‌های 912 است؛ به این ترتیب کالا ارزش افزوده بیش‌تری پیدا کرده و ارزش آن در طول زمان بالا می‌رود. این موضوع درباره کالاهایی که همیشه تقاضا برای آن‌ها وجود دارد و فاسد نمی‌شوند، صدق می‌کند. سیم‌کارت نیز از این دسته کالاها است و به این ترتیب، سرمایه‌گذاری در خرید سیم­کارت 912 منطقی و سودآور خواهد بود.

قیمت های میلیاردی سیم کارت 912 در بازار

قیمت سیم ­کارت 912 در بازار

قیمت سیم‌کارت 912 متفاوت بوده و به رند بودن و کد شروع آن بستگی دارد. در ادامه قیمت برخی از سیم‌کارت‌های 912 در سایت “سیم 2080” بررسی شده است.

قیمت یک سیم‌کارت دائمی همراه اول 912 با کد 1 که از آخر، رند پله‌ای و رند ده­دهی است، یک میلیارد و 750 میلیون تومان است. این سیم‌کارت بدون کارکرد بوده و به صورت نقدی به فروش می‌رسد.

سیم‌کارت 912 دیگری با کد پیش‌شماره 1 به قیمت 630 میلیون تومان به فروش می­رسد. شماره این خط رند کد پایین، رند پله‌ای از آخر و رند ده‌­دهی از آخر است. البته این سیم­کارت کارکرده بوده و به صورت نقد به فروش می‌رسد.

خط 912 دیگری با قیمت 590 میلیون تومان در سایت سیم 2080 برای فروش گذاشته شده است. شماره این خط رند تکرار پیش شماره از آخر، رند هزاری از آخر و رند کد پایین است. این سیم‌کارت صفر بوده و شیوه فروش آن نیز نقدی اعلام شده است.

فروش سیم ‌کارت 0912 در مجموعه سیم 2080

سیم 2080 – مرجع خرید و فروش سیم‌ کارت – کار خود را از سال 1394 آغاز کرده است. این مجموعه به آدرس اینترنتی https://sim2080.com، سیم‌کارت‌های اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل را به فروش رسانده و مرجعی معتبر برای خرید خطوط 912 است. یکی از ویژگی‌های سایت سیم 2080، تشخیص رند بودن شماره به صورت آنلاین و لحظه‌ای است. همچنین کاربران می‌توانند در بخش استعلام قیمت، سیم‌کارت خود را ارزش‌گذاری کنند.

این مطلب صرفا جنبه آموزشی و اطلاع رسانی دارد. بدین معنی که هر گونه مجوز قانونی که در ارتباط با فعالیت‌های مرتبط به سایت مورد نیاز است، می‌بایست از طریق مراجع ذی صلاح پیگیری شود. در این موارد هیچ گونه مسئولیتی بر عهده وبسایت تارگتینو نمی‌باشد.
جذاب ترین فیلم های دوچرخه سواری در کوهستان سایت بایکینگ
جذاب ترین فیلم های دوچرخه سواری در کوهستان سایت بایکینگ
ثبت نظر
(اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت میکنید)
targetino_logo

در نیازمندی‌های تارگتینو کاربران می‌توانند در موضوعات سفر و گردشگری، آفرود، کوهنوردی و کمپینگ، ماهیگیری، ورزش تیر و کمان، اسب و سوارکاری و محیط زیست آگهی محصولات (نو یا دست دوم) و خدمات خود را به صورت رایگان و یا ویژه ارسال نمایند و بدون واسطه به طور مستقیم با خریداران و فروشندگان در ارتباط باشند و به صورت هدفمند به مخاطبان مورد نظر خود در موضوعات ذکر شده دست یابند.

ارتباط با ما
info@targetino.info

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به تارگتینو است.