قوانین و مقررات سایت تارگتینو

ورود، ثبت نام، درج هرگونه مطلب و اطلاعات یا کامنت در سایت تارگتینو به معنی موافقت با تمام قوانین زیر می‌باشد و مسئولیت تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربر به عهده خود شخص بوده و تارگتینو در این قبال هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

آگهی ‌دهنده با درج آگهی خود در تارگتینو تائید می‌‌کند که سن وی بیشتر از ۱۸ سال است و در آگهی‌‌های درج شده موارد ذکر شده‌ زیر رعایت خواهد شد.

شرایط و قوانین مشاهده و استفاده از آگهی‌ها و دیگر محتواها در تارگتینو

 1. هرگونه استفاده از سایت تارگتینو به معنی و مفهوم پذیرفتن شرایط و قوانین درج شده در این سایت است. تارگتینو هیچ گونه توافقی با کاربران محترم، خارج از این شرایط نخواهد داشت. لذا شرایط و قوانین زیر، مربوط به افراد یا شرکت‌هایی است که به هر شکلی از آگهی‌‌های منتشر شده‌ در سایت تارگتینو استفاده کرده و بهره می‌برند.
 2. تلاش نیازمندی‌های تارگتینو، انتشار آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌‌تواند صحت قطعی آگهی‌‌ها را تضمین نماید و هیچ‌ گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها به عهده نمی‌‌گیرد.
 3. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت برعهدهٔ شماست و تارگتینو هیچ گونه تعهدى در قبال خسارت‌های مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى و ... ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سایت را ندارد.
 4. تارگتینو هیچ گونه قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌ دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌‌کند. کاربران تارگتینو در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین سایت تارگتینو، هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در این سایت را به هیچ شکلی نمی‌پذیرد و فقط مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
 5. فروشندگانی که به واسطه ارتباط تلفنی کارشناسان تارگتینو و پس از تایید توسط آن‌ها و ارسال اطلاعات و یا رضایت برای استفاده از اطلاعات موجود در وب‌ سایت و دیگر شبکه‌های اجتماعی فروشنده عضوی از سایت تارگتینو می‌شوند؛ با وجود اینکه درج اطلاعات مورد نظر توسط کارشناسان تارگتینو انجام می‌شود، اما به واسطه اینکه این اطلاعات توسط فروشنده در اختیار مجموعه قرار داده شده است، تمامی مسئولیت‌های آگهی‌های وارد شده به عهده شخص فروشنده و یا فروشگاه می‌باشد و تایید برای درج اطلاعات در وب سایت تارگتینو به منزله پذیرفتن قوانین این سایت می‌باشد.
 6. تارگتینو تلاش دارد تا اطلاعات دقیق و کاملی را از طریق وب سایت خود در اختیار خوانندگان قرار دهد. با این وجود مسئولیت صحت و سقم اطلاعات وارد شده، دریافت مجوزها، اطلاعات تخصصی و یا مواردی که می‌تواند بار مسئولیتی یا قانونی حقیقی و حقوقی داشته باشد، به عهده شخص مورد نظر بوده و نیاز است قبل از اقدام حتما از مراجع مربوطه پیگیری شود و تارگتینو در این زمینه هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 7. مسئولیت استفاده ازهرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به تارگتینو ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌‌گیرد، شامل باز تولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن برعهدهٔ فرستنده اطلاعات آگهی یا مقاله یا ویدیوی مربوطه است.
 8. هرگونه سواستفاده از شماره موبایل، تلفن ثابت، آدرس، وب سایت، شبکه‌ها اجتماعی و… نیاز به پیگیری توسط مراجع قانونی دارد و تارگتینو هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
 9. تارگتینو اختیار کامل دارد که هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما، یا ایجاد شده توسط شما باشد را در هر زمانی و به هر شکلی که لازم بداند؛ حذف یا ویرایش کند. مسئولیت بررسی مجدد آگهی تایید شده توسط تارگتینو در صورت ویرایش آگهی توسط تارگتینو به عهده فروشنده می‌باشد.
 10. مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به تارگتینو که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، وبلاگ، بخش ویدیوها یا شبکه‌‌های اجتماعی و دیگر رسانه‌‌ها منتشر می‌‌شود، با خود این افراد است و تارگتینو هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد و نمی‌پذیرد.
 11. آگهی‌‌های سایت تارگتینو با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌ آوری، نظارت، مرتب ‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال ‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از سایت تارگتینو حق کپی‌‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، متون و عکس‌های آگهی‌های ارسال شده به سایت تارگتینو را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی به دنبال دارد.
 12. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق ‌نامه حاکم است.
 13. ایمن خرید نمایید و موارد امنیتی را پیش از واریز هرگونه وجه در نظر بگیرید. تارگتینو فقط نمایش آگهی‌ها را انجام می‌دهد و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال موارد پرداختی بین خریدار و فروشنده ندارد و مسئولیت هر گونه خسارت و مشکلات احتمالی بر عهده ارسال کننده آگهی خواهد بود.
 14. جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به فرآیند انتشار آگهی‌ها در سایت، تارگتینو ممکن است در برخی موارد مطابق با قوانین درج آگهی، تغییراتی جزئی در متن یا عنوان آگهی شما ایجاد نماید. همچنین تارگتینو مجاز است هرگونه محتوایی شامل پیام، آگهی، مطالب، عکس و یا ویدیو که در آن ارسال می‌کنید یا هر اکانت (حساب کاربری) و اطلاعات دیگری که مربوط به شما بوده یا توسط شما ایجاد شده باشد را، اگر در خارج از چارچوب و قوانین سایت تارگتینو باشد، در هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
 15. در صورتی که از طرف مراجع ذی‌صلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شود، تارگتینو سریعا و بدون هماهنگی قبلی و یا اجازه از کاربر مربوطه، اقدام به حذف آن آگهی خواهد نمود.
 16. در شرایطی که گزارش تخلف نسبت به یک آگهی اعلام شود، تارگتینو به صلاح دید خود احتمال دارد اقدام به حذف آن آگهی نماید. در دو مورد ذکر شده اخیر، اگر کاربر آگهی ویژه ثبت نموده باشد و هزینه‌ای بابت آن پرداخت کرده باشد ، تارگتینو هیچ گونه‌ مسئولیتی در قبال باز پرداخت مبلغ مربوطه برای آگهی حذف شده به کاربر ندارد.
 17. آگهی مربوطه مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه نداشته باشد.
 18. آگهی‌هایی که محتوای آن‌ها خارج از حوزه موضوعات فعالیت تارگتینو باشد؛ حذف می‌شود.
 19. آگهی‌هایی که ناقض حریم شخصی و خصوصی افراد باشد؛ حذف می‌شود
 20. آگهی‌هایی که در عنوان آگهی آن قیمت درج شده باشد، حذف می‌شود.
 21. آگهی‌هایی که محتویاتی مانند توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف داشته باشد؛ حذف می‌شود.
 22. آگهی‌هايی که در آن‌ها استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص یا درج بی‌‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات استفاده شده باشد؛ حذف می‌شود.
 23. هر نوع آگهی که شامل خبر پراکنی سیاسی، اجتماعی، مذهبی، شایعه و غیره باشد؛ حذف می‌شود.
 24. آگهی‌هايی که حاوی فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب های فاقد مجوز قانونی برای انتشار باشد و سایر مواردی که نقض کننده قانون حمایت از حقوق مؤلفان، مصنفان، هنرمندان، تولید کنندگان و همچنین قوانین کپی رایت باشد؛ حذف می‌شود. لازم به تاکید است که تارگتینو وظیفه‌ای در قبال استعلام صحت و سقم اطلاعات و یا مجوزهای فوق ندارد و مسئولیت آن با شخص آگهی دهنده می‌باشد و هرگونه تبعات قانونی بابت درج اطلاعات نادرست به عهده شخص آگهی دهنده بوده است.
 25. آگهی‌هايی که مرتبط با شبکه‌‌های هرمی و فعالیت‌‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه باشد؛ حذف می‌شود.
 26. آگهی‌هايی که در آن هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت ‌آزمایی (با جایزه یا بدون جایزه) درج شده باشد؛ حذف می‌شود.
 27. آگهی‌هايی که در متن آن شماره حساب بانکی درج شده باشد؛ حذف می‌شود.
 28. در آگهی‌های خدمات و کالاهایی که در آن شائبه کلاهبرداری مشاهده شود؛ تارگتینو مجاز به حذف آگهی می‌باشد.
 29. آگهی‌هايی که حاوی معرفی وب سایت‌، اپلیکیشن، کالا یا خدماتی باشد که به هر شکلی قصد رقابت با تارگتینو را دارد؛ حذف می‌شود.
 30. آگهی‌هايی که حاوی درج مکرر آگهی‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت باشد؛ حذف می‌شود.
 31. ارسال مجدد آگهی‌هايی که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت نگذشته باشد؛ به صلاحدید تارگتینو می‌تواند حذف شود.
 32. هرگونه سوء استفاده از شماره تلفن همراه (موبایل) یا نشانی پست الکترونیکی (ایمیل) یا تلفن ثابت، آدرس، وب سایت و اطلاعات کاربران دیگر پیگرد قانونی دارد و شخص یا سازمان آگهی دهنده ، تنها مسئول آن تلقی شده و تارگتینو در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شرایط و قوانین درج عکس در آگهی‌ها

در آگهی‌ها از عکس‌هايی با کیفیت خوب و مرتبط با کالا یا خدماتی که ارائه می‌‌نمائید، استفاده کنید. اندازه تصویر باید حداقل 500x500 و حجم آن حداکثر 2 (دو) مگابایت باشد. اگر یک یا چند آیتم از موارد زیر برای عکس‌های آگهی شما صدق کند، عکس آگهی مربوطه منتشر نخواهد شد:

 • عکس، بیش از حد کوچک یا بی‌ کیفیت باشد.
 • عکس غیر واقعی باشد و مرتبط با محصول آگهی شده نباشد.
 • عکس دارای کادر سیاه یا سایر رنگ‌ها باشد.
 • محتوای عکس آگهی با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشد.
 • از تصاویر اشخاص در آگهی استفاده ابزاری شده باشد.
 • استفاده از عکسی که متعلق به آگهی کاربران دیگر در تارگتینو باشد.
 • عکسی که به موضوع یا محتوای آگهی مرتبط نباشد.
 • بیش از 50 درصد از محتوای عکس آگهی شامل متن باشد.
 • عکس مربوطه نیاز به چرخش و اصلاح جهت داشته باشد.
 • در عکس آگهی کلماتی مانند:‌ حراج و … نوشته شده باشد.

توصیه‌های تارگتینو به خریداران:

 • از افرادی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آن‌ها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.
 • قبل از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.
 • اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء ‌استفاده قرار گرفته باشد.
 • در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

بیشتر احتیاط کنید زمانی که:

 • قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.
 • فروشنده یا خریداری که بی‌ دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.
 • در صورتی که می‌‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید پرداخت کنید؛ سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌‌های پلیس یا شعب بانک ‌ها قرار بگذارید.

به یاد داشته باشید:

 • در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت نموده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و انجام آن به هیچ عنوان توصیه نمی‌‌شود. تارگتینو هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.
 • بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته دارای ریسک بوده و ممکن است نقد نشود. تارگتینو هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.
 • برای بعضی از کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و حتی بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.
 • قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید. تارگتینو هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.
 • در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شوید و موضوع را از آن طریق پیگیری نمائید. تارگتینو هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

کلیه شرایط و قوانین درج شده در این بخش، بنا به نیاز و صلاحدید تارگتینو و بر اساس تغییرات قوانین روز، ممکن است تغییر کرده و به روز رسانی شود. لذا توصیه می‌شود در آینده مجددا از این بخش بازدید نمایید.

targetino_logo

در نیازمندی‌های تارگتینو کاربران می‌توانند در موضوعات سفر و گردشگری، آفرود، کوهنوردی و کمپینگ، ماهیگیری، ورزش تیر و کمان، اسب و سوارکاری و محیط زیست آگهی محصولات (نو یا دست دوم) و خدمات خود را به صورت رایگان و یا ویژه ارسال نمایند و بدون واسطه به طور مستقیم با خریداران و فروشندگان در ارتباط باشند و به صورت هدفمند به مخاطبان مورد نظر خود در موضوعات ذکر شده دست یابند.

ارتباط با ما
info@targetino.info

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به تارگتینو است.